picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie ?

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie ?

Co sądzicie o wyjeździe na wakacje rodzinne all inclusive? Znajoma opowiadała, że wiele atrakcji dla dzieci i opieka. Orientujecie się, ile to trzeba więcej zapłacić za taki standard?

Mord

Posty: 10

 
Kapitalna oferta, jeżeli chodzi o wakacje all inclusive clubmed.pl. Zdecydowaliśmy się, bowiem znajomi polecili i rzeczywiście jesteśmy usatysfakcjonowani. Całość skrojona na miarę naszych oczekiwań. Niezapomniane wakacje :)

wolnomuur

Posty: 17

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, ale nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście swoje egzotyczne wakacje. Może jednak się uda :)

Szozi

Posty: 22

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bo mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

eef12

Posty: 19

 
O mnóstwo lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć faktycznie, gdyż umożliwioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, zatem nie polecamy w wypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Szczególnie jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się cudownie. Masz wszystko pod ręką.

21gregorek

Posty: 15

 
Organizują też w ramach pobytu niezwykle atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu znakomita opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

luluś45

Posty: 5

 
Może prawda, iż trzeba liczyć się z ceną za takie wakacje all inclusive, ale z drugiej strony samemu się takich nie da zorganizować. Wyjeżdżając za granicę do nowego miejsca, to niezmiernie istotne, żeby było bezpiecznie. A tego typu oferty są sprawdzone, więc nie trzeba mieć obaw.

edyta123

Posty: 7

 
To idealnie się składa, że znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

dagmarka

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture