picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

archiwizowanie dokumentów, oferta

archiwizowanie dokumentów, oferta

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

q-olek

Posty: 3

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

dermin67

Posty: 6

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie uciążliwy kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Damiano

Posty: 6

 
Monitoring należności niezwykle przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest prosto zapomnieć o ich spłacaniu.

denkrost

Posty: 4

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc dysponują niezmiernie dużą ilość faktur.

Kiziak

Posty: 21

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a także zdobyć wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

Hardkorowy Koksu

Posty: 18

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

warter88

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

omen100

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture