picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

Polecicie jakąś firmę, która produkuje oświetlenie i oferuje w hurtowych ilościach do sklepów? Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze ogarnia temat i będzie można liczyć na podpowiedź odnośnie tego jakie lampy wybrać i będzie można liczyć także na sensowne ceny.

labuh

Posty: 1

 
Potwierdzam, że u mnie także w sklepie z oświetleniem ten model się bardzo dobrze sprawdził. Żyrandole zajmują sporo miejsca, są wrażliwe na uderzenia więc dropshipping to dla mnie spora wygoda, że nie muszę się sam zajmować kwestiami transportowymi, wydaje mi się że warto skorzystać.

gruszk56

Posty: 3

 
Moim zdaniem taka kluczowa kwestia to znalezienie producenta, których ma dobrą jakość lamp i klienci będą chcieli je kupować. Jeśli dodatkowo przy tym również dropshipping stanie się możliwy to dodatkowo będzie to plus i również z tego względu warto będzie z takiej oferty skorzystać i takie produkty wprowadzić.

dudzik78

Posty: 9

 
Z mojej strony mogę polecić współpracę z firmą Sollux. Mają na swoim koncie wiele świetnych produktów jeśli chodzi o lampy i różne formy oświetlenia więc faktycznie to rozwiązanie, po które bez obaw będzie można sięgnąć. Jak chcesz zobaczyć ich propozycje to zerknij sobie na stronę http://sollux-lighting.pl/ gdzie masz dokładnie zaprezentowaną ofertę.

Kruk

Posty: 9

 
Mam wrażenie, że obecnie wiele firm idzie w tym kierunku i faktycznie można liczyć na to, że dropshipping będzie taką opcją, która będzie się rozwijać. Jeśli chodzi o oświetlenie to w ten sposób łańcuch transprotowy jest ograniczony i to dobre rozwiązanie.

WalSystem

Posty: 21

 
Faktycznie jeśli chodzi o firmę Sollux to taki producent oświetlenia, na którego można liczyć. Świetnie przygotowana baza produktów, przygotowywane w ramach polskiej produkcji więc za to dla nich duży plus. Cenowo w porządku u mnie klienci akurat po oświetlenie tego producenta u mnie w sklepie chętnie sięgają.

Odi

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że w Polsce mamy wiele firm, które oświetlenie produkują i właśnie ich ofertą warto się zainteresować, ponieważ będzie to świetna opcja do tego, by powiększać liczbę proponowanych produktów, by ofertę rozwijać i regularnie coś tam nowego do sprzedaży wprowadzać.

Basia98

Posty: 2

 
Na pewno jeśli chodzi o możliwości jakie daje dropshipping to jest to bardzo duża wygoda i warto będzie z takiej możliwości skorzystać. W tym zakresie możemy liczyć między innymi właśnie na te firmy, które mają bardzo duży wybór produktów i transportowanie tego wszystkiego będzie generowało dodatkowe koszty.

Miki789

Posty: 8

 
Zgadzam się z innymi, że jeśli chodzi o firmę Sollux to ich lampy się dobrze sprzedają a ta opcja dropshippingu u mnie także się bardzo dobrze sprawdza i myślę, że warto po to sięgnąć, bo dzięki temu ograniczasz mocno swoje magazyny.

szabloniki

Posty: 8

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o Sollux to wielkim plusem dla tej firmy będzie między innymi to, żę ich lampy charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i za to dla nich wielki plus. Cenowo są w porządku. Na stronie http://sollux-lighting.pl/ masz kompleksowo ich ofertę. Dodatkowo można także liczyć na nich jeśli chodzi o dropshipping.

jarcio00

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture