picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

OSK Kraków, sprawdzona firma ?

OSK Kraków, sprawdzona firma ?

Szukam naprawdę porządnej nauki prawa jazdy w Wieliczce. Mogą być też oczywiście okolice. Z tego co się orientowałem, to jest kilka dobrych kursów, lecz potrzebuję upewnić się dokładnie. Dziękuję.

nero45

Posty: 6

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na jaką ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, bo mam obawy co do profesjonalizmu.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Mnert67

Posty: 12

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, że nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale generalnie na przyszłość też.

Lupusx

Posty: 13

 
Wypadek w rodzinie zawsze sprawia lęk przed prowadzeniem wozu. Myślę, że jeśli zdasz prawo jazdy w Wieliczce, będziesz czuła się pewniej i obawy w końcu ustąpią. Miałam podobnie, więc wiem, o czym piszesz.

mamuśka

Posty: 13

 
Raduję się, że zdecydowałem się właśnie na ten kurs prawa jazdy w Wieliczce http://wilkar.pl. Zerknijcie sobie na stronę i koniecznie skontaktujcie. Atmosfera bardzo dobra, a teoria i praktyka bezproblemowo przepracowana :)

reavan

Posty: 8

 
Możesz wziąć jazdy doszkalające w Krakowie, jak wszystko masz już opanowane. Nie byłbym jednakże taki pewien z tą teorią, która dziś robi sporo problemów kursantom. Potrzebny jest naprawdę dobry wykładowca, żeby prędko ją opanować.

guru67

Posty: 15

 
To normalne, że te najniższe ceny za szkołę prawa jazdy w Skawinie nie uwzględniają szeregu dodatkowych rzeczy. Ja musiałam wykupić sobie egzamin wewnętrzny i żałuję, że bliżej nie przyjrzałam się ofercie. Nie dajcie się zwieść tym najniższym kwotom. No chyba, że mają jakąś promocję akurat.

andrew66

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture