picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

siatki na ptaki, kto ?

siatki na ptaki, kto ?

Witam. Mam pytanie o siatki na ptaki, jaki materiał wybrać i gdzie nabyć najlepiej, bo sporo tego na rynku i mam poważny dylemat. Muszę wykonać naprawdę doświadczone zabezpieczenie elewacji.

wom_ww

Posty: 10

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

karol2444

Posty: 17

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, iż tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, iż także polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, iż decyduję się na profesjonalne rozwiązanie :)

Skuteczność

Posty: 11

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają wiele zastosowań.

MiSER

Posty: 13

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, zatem mam zamiar sięgnąć do ogrodzenia terenu. Myślę, iż to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie kupić.

beata77

Posty: 8

 
Jeżeli tylko planujecie zrobić fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, iż przetrwa faktycznie mnóstwo lat i nic złego się z nią nie stanie.

reklamos

Posty: 12

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś wykonać na wiosnę, bo ptactwo jest u mnie zwłaszcza natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to niesłychanie dziękuję.

zimek123456

Posty: 4

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

Czasowy

Posty: 15

 
Kupiłem tutaj siatki rybackie i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/sieci-siatki-rybackie. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, dlatego mam zamiar skorzystać do ogrodzenia terenu. Myślę, że to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie kupić.

RAK-Buuu

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture