picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

Znacie jakiegoś lektora angielskiego do przedszkola w Krakowie, który poprzez zabawę uczy dzieci języka? Gry, zabawy to taniec to według mnie najlepsze rozwiązanie.

masazzer4

Posty: 1

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Black_Riot

Posty: 2

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Prędko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była niezmiernie dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Sporo na tym zyskaliśmy i obecnie dziecko w podstawówce nie ma kłopotów z angielskim.

Filtry2014

Posty: 3

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest obecnie niezwykle dużym ograniczeniem. To, zatem należałoby dziecko na zajęcia zapisać.

Dyduszek22

Posty: 3

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w bezproblemowy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

namok

Posty: 2

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z których każde dziecko jest bardzo zadowolone.

adameczek2323

Posty: 4

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym niezwykle gigantyczne doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, iż dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami niezwykle dobrze bawić.

Poznaniaczek2

Posty: 10

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, albowiem wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy otrzymać lepszej pracy.

Gumis

Posty: 5

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

reavan

Posty: 6

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest niesłychanie słaby. To samo jest w podstawówce, wobec tego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

mew soncz7777

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture