picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

labuh

Posty: 1

 
Jako ciekawostkę powiem, że dąb potrafi się samodzielnie zregenerować i delikatnie zmienia wygląd na ciemniejszy z czasem, więc pod niektóre aranżacje to prawdziwa gratka, jeżeli tak można powiedzieć.

figo

Posty: 9

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

seniorit5

Posty: 8

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Wielki Duch

Posty: 23

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Waskijestem

Posty: 9

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

david011

Posty: 18

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

plertoo3

Posty: 6

 
Masz dobry przegląd aukcji producenta drzwi dębowych https://allegro.pl/uzytkownik/meblezdrewna_net?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-uni-1-4-0616. Ogólnie i zewnętrzne i wewnętrzne modele. Czy warto zapłacić? Moim zdaniem tak, bo nawet wchodzą w standardzie właściwości antywłamaniowe, doskonała termoizolacja, drzwi bardzo ciche, no i wzorniczo interesujące. Dostajesz normalnie potwierdzenie certyfikatu przenikalności cieplnej, jeden z najlepszych na rynku, jak nie najlepszy. Do oceny ogólnie. Zostawiam poglądowo bardziej.

Januszek

Posty: 11

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

GGregbard

Posty: 19

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

Nowa

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture