picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sprawdź numer telefonu, który serwis ?

sprawdź numer telefonu, który serwis ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie sprawdzić, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

100%UP

Posty: 3

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie cieszymy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można zbadać numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

orange777

Posty: 10

 
Niestety, lecz oszustów jest niezwykle mnóstwo. Mój znajomy odebrał, lecz nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy zł. W sądzie nie da się wygrać, albowiem to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Eloo45

Posty: 28

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Gumer45

Posty: 5

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Na nieszczęście w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Tomcio

Posty: 8

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, że jest miejsce, jakie pozwala nam na znalezienie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Dzidzia

Posty: 13

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Odnajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

tyuMer

Posty: 11

 
Zawsze trzeba uważać, natomiast też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

h-humer

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture