picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

klamry na paznokcie warszawa, kogo polecicie ?

klamry na paznokcie warszawa, kogo polecicie ?

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć, czy znacie dobrego podologa, który leczy wrastające paznokcie w Warszawie Ochota? Najlepiej, jakbyście wstawili mi linka do strony internetowej gabinetu podologicznego.

Krzyś23

Posty: 1

 
Wrastający paznokieć możesz leczyć w tym gabinecie podologicznym https://podogabinet.pl/zabiegi/usuwanie-brodawek-kurzajek/. Miałem u nich zakładaną klamrę na paznokcia. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z ich usług.

SZczecinek23

Posty: 5

 
Leczenie wrastających paznokci w Warszawie wykonuje się w gabinecie podologicznym. Najlepiej sprawdź sobie w internecie, czy koło ciebie jest taki specjalista.

Chiny12

Posty: 10

 
Leczenie wrastających paznokci w Warszawie wykonuje się w gabinecie podologicznym. Najlepiej sprawdź sobie w internecie, czy koło ciebie jest taki specjalista.

Lupusx

Posty: 3

 
Rekonstrukcja paznokci w Warszawie musi być wykonywana przez doświadczonego podologa. Najlepiej znaleźć takie z polecenia. Jak znajdę wizytówkę to z chęcią podam Ci namiary na podologa.

crisdean

Posty: 19

 
Usuwanie odcisków w Warszawie powinno być wykonywane przez specjalistę. Takie zabiegi w ogóle nie bolą, więc swobodnie zgłoś się na usunięcie odcisków. Jeśli będziesz zwlekał z wizytą to może dojść do innych powikłań.

apepsi1983

Posty: 23

 
Usuwanie odcisków przede wszystkim nie boli, więc nie masz się czego obawiać. Odszukaj dobrego podologa, który wykona Ci szybki zabieg.

alus

Posty: 3

 
Rekonstrukcja paznokci w Warszawie musi być wykonywana przez doświadczonego podologa. Najlepiej odszukać takie z polecenia. Jak znajdę wizytówkę to z chęcią podam Ci namiary na podologa.

Joe

Posty: 4

 
Wiem, że wrastający paznokieć niezwykle boli. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Długo zwlekałam z wizytą u specjalisty i nabawiłam się stanu zapalnego. Najlepiej od razu umówić się na wizytę, kiedy pierwszy raz zobaczymy kłopot.

Jimer66

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture