picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotograf ślub Zielona Góra, poszukuję!

fotograf ślub Zielona Góra, poszukuję!

Konieczny jest na już fotograf weselny w Zielonej Górze. Termin na przyszłą sobotę, dlatego jeżeli znacie kogoś, kto ma wtedy wolny termin to dajcie prędko znać.

suderuss3

Posty: 1

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

johncena67

Posty: 11

 
Mnie bardzo podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana przez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko, a ja byłem bardzo zadowolony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się bardzo, wobec tego jeżeli chcecie wykonać wnętrza w doświadczony sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

hihi45hihi

Posty: 3

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

johncena67

Posty: 15

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Mnert67

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim, który raduje się niezwykle dużym uznaniem. Niestety nie mam dzisiaj namiarów do niego, natomiast jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, jaka wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze fotografii tak wiele jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

hamllet

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture