picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przewozy do Niemiec, opinie

przewozy do Niemiec, opinie

Cześć, wybieram się niedługo za granicę. Czy możecie polecić mi firmę, która oferuje busy do Niemiec w przystępnej cenie?

Czarek

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze lepsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

Motospec

Posty: 4

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

090913123

Posty: 4

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z paru. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Klarcia34

Posty: 10

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, dlatego że są wygodne i małe. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeśli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem niezmiernie zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

bartek33

Posty: 7

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam niezwykle dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam niezwykle zadowolona. Podróż niezwykle prędko mi minęła.

Lupusx

Posty: 16

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

pawel253

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze wyższe ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednakże jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

Bienkus

Posty: 10

 
Wydaje mi się, iż na co dzień jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

dermuster

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture