picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Woblery rękodzieła, jaka jest ich cena?

Woblery rękodzieła, jaka jest ich cena?

Witam, mam pokaźną kolekcję woblerów rękodzieł, większość to pstrągowe-uniwersalne. Poszukuję zainteresowanych zakupem. Aha, przetestowane i w 100% skuteczne.

Pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 17

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie otrzymasz odzież, która usprawni wędkowanie. Nie ulega wątpliwości musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

Prawnik44

Posty: 20

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie odszukasz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najniezwyklej były tam w promocji i kosztowały sporo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli idealne rabaty.

cfaniok6

Posty: 15

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to wielkie ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

rumunekt

Posty: 13

 
A w jakiej dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

Namo

Posty: 21

 
To co zrobione ręcznie jest naprawdę dobre. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym spore zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

Wariat

Posty: 14

 
Jeżeli dopiero co zaczynasz, proponuję lepiej iść do stacjonarnego sklepu wędkarskiego. Sprzedawcy udzielą więcej profesjonalnych informacji. Zawsze to pewniej.

Różyczka

Posty: 21

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Lalusiek2

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture